Teljesítők

A korábbi évek teljesítői :

Többszörös teljesítők: http://kohaszkek.mlap.hu/html/26316237/render

Teljes statisztika nélkül azt már  most tudjuk, hogy
JANKOVICH BÉLA  minden eddig rendezett Kohász kék teljesítménytúrán részt vett,
így 4-szeres teljesítő. Gratulálunk neki és köszönjük, hogy ilyen kitartó.
Ha lesz 5. arra is föltétlen várjuk.

2010. évi teljesítőkhttp://kohaszkek.mlap.hu/html/26260744/render

2015. évi teljesítők: http://kohaszkek.mlap.hu/html/26316236/render

2020. évi 130 km-es táv teljesítőinek  VÉGLEGES sorrendje:
Pontosítottam Kákonyi Lajos (26:00) és Salap Julianna (28:45)  idejét.
Ezúton is elnézést kérek a könyvelési hibáért és nagyon köszönöm az észrevételüket.

2015. évi leggyorsabb teljesítő ideje: Nyakas Gábor 18 óra 48 perc.
Eszerint 2020-ban ezt ketten döntötték meg.

sorrend rajt szám Név:           130 km teljesítési idő
1 130–77 Takács Krisztián Csipi 18:19:00
2 130–64 Pugris Tamás 18:45:00
3 130–90 Gáspár Péter 19:20:00
4 130–62 Pető Sándor 19:53:00
5 130–99 Pató Balázs 20:00:00
6 130–75 Szemán Zoltán Lőrinc 20:21:00
7 130–68 Sára Péter 20:28:00
8 130–100 Bartha László 21:00:00
9 130–41 Kreiter Balázs 21:06:00
10 130–13 Elblinger Bálint 21:15:00
11 130–98 Vörös Gergő 21:20:00
12 130–72 Szabó Judit 21:30:00
13 130–14 Elek Ádám 22:48:00
14 130–1 Antal Tamás 22:49:00
15 130–42 Kurunczi Nándor 22:49:00
16 130–58 Őrsi Anna 23:13:00
17 130–82 Tóth Imre Barnabás 23:13:00
18 130–87 Vári Gábor 23:27:00
19 130–4 Borosnyay Pál 23:50:00
20 130–89 Zachar Zsolt 23:51:00
21 130–3 Baranyai Erzsébet 23:59:00
22 130–20 Gerstenbrein István 24:00:00
23 130–22 Görög Adrienn 24:00:00
24 130–25 Hegedüs Csaba 24:00:00
25 130–70 Smudla István 24:00:00
26 130–33 Lajos Dóra 24:25:00
27 130–59 Őrsi Bálint 24:25:00
28 130–86 Varga László 25:08:00
29 130–29 Kákonyi Lajos 26:00:00
30 130–37 Kotlár László 26:00:00
31 130–21 Goda Károly 26:02:00
32 130–92 Hegedűs Csaba 26:05:00
33 130–93 Nagy Csaba 26:08:00
34 130–6 Börcsök András 26:15:00
35 130–73 Szarvák Szabolcs 27:24:00
36 130–47 Jankovich Béla 27:39:00
37 130–69 Sergely László 27:39:00
38 130–88 Vigh Péter 27:46:00
39

40

130–45

130–49

Lipniczky Attila

Mihranian Dikran

27:50:00

27:57:00

41 130–9 Csornai Edina 28:01:00
42 130–17 Fullman János 28:01:00
43 130–46 Magasházi Ildikó 28:01:00
44 130–74 Szászfai Gábor 28:21:00
45 130–12 Dugonics Péter 28:25:00
46 130–16 Fileman Zoltán 28:40:00
47 130–39 Kovács Zsolt 28:45:00
48 130–52 Monyók Bence 28:45:00
49 130–66 Salap Julianna 28:45:00
50 130–84 Urbán László 28:55:00
51 130–78 Tiger Zoltán 29:00:00
52 130–7 Csaba Dániel 29:30:00
53 130–50 Molnár Balázs 29:32:00
54 130–15 Erdős Imre 29:33:00
55 130–44 Lévai Éva 29:33:00
56 130–43 Laki Zsolt 29:35:00
57 130–30 Károly Viktória  rajt? 29:40:00
58 130–76 Szendrődi András 30:00:00
59 130–53 Nagy Imre 30:18:00
60 130–79 Tóth Ferenc 30:21:00
61 130–67 Sándor Zsolt 30:26:00
62 130–97 Wehner Géza 30:28:00
63 130–11 Dömők András 30:38:00
64 130–94 RuttkaY Diána 30:45:00
65 130–95 Bunya Zoltán 30:45:00
66 130–96 Tamási Géza 30:48:00
67 130–38 Kovács Erika 30:51:00
68 130–83 Tóth Tamás 30:51:00
69 130–65 Róth András 30:59:00
70 130–85 Varga Katalin Éva 31:11:00
71 130–18 Fűrész Andrea 31:23:00
72 130–8 Csomor Endre 31:25:00

 

Feladta rajtszám Név teljesítési idő 130-ból      70 km
1 5 Botos István 70 km 13:20
2 23 Guzsal Dávid 55 km
3 32 Kisvári Ernő 70 km 14:00
4 40 Kőszegi István 70 km 14:45
5 48 Mezei Tibor  106 km 14:45
6 56 Oravecz Orsolya 70 km 12:10
7 80 Tóth Gábor 55 km 11:00
8 81 Tóth Gréta  93 km 12:05
9 91 Gazdag Viktória 70 km 14:00
10

11

26

28

ifj Kácsándi Ferenc

Kácsándi Ferenc

 

hely rajtszám Név teljesítési idő 70 km
1 7005 Maksó Róbert 13:35
2 7001 Harrer Dániel 13:45
3 7002 Harrer Tamás 13:45
4 7006 Sztasák Imre 14:19
5 7007 Molnár Márk 14:20
6 7003 Kovács László 14:50
7 7008 Kanalas Péter 16:10
8 7009 Spisák Tibor 16:10

 

 

hely rajtszám Név teljesítési idő 55 km
1 5509 Kucsera Ákos 13:06
2 5502 Lavotha Gergely 13:08
3 5503 Palóczki Zoltán 13:08
4 5511 Kovács László 14:54
5 5512 Hevér Gábor 14:54
6 5501 Csabáné Kerekes Boglárka 15:00
7 5510 Szabó István Vilmos 21:14
5504 Pósch Dániel 24 km

 

32 km  Ózd-Palina   5/5 fő idő
3204 Pogány Viktor 7:40
3201 Bellér Dávid 8:18
3202 Bellér István 8:18
3203 Bellérné Ostoróczki Judit 8:18
3205 Póda Péter 8:45
17 km  Ózd-Gubonna  5/5 fő idő
1504 Ihász Veronika 3:10
1503 Fazekas Géza 3:30
1505 Hevér Gábor 4:25
1501 Balatoni Zoltán 4:35
1502 Trestyén Mária, Balatoni Zoltán 4:35
25 km Őskohó-Sztlélek-DAM 9/7 fő         . idő
2506 Szajkó Zsolt 3:25
2508 Szabó Katalin 5:55
2507 Miskolci Péter 6:05
2505 Sipos Ildikó 6:15
2504 Helgert János 6:17
2501 Baranyai László 6:20
2502 Bencsik Gábor 6:20
2503 Bodnár Ferenc
2509 Maczkó Zoltán
16 km Őskohó-Sztlélek-DAM 1 fő         . idő
121 Czina Tivadar 2:13